Онлайн заявка
Оставьте Ваши контактные данные и мы свяжемся с Вами в ближайшее время
ЗАГРУЗИТЬ МАКЕТ
Online request
Leave your contacts and we will contact you shortly
DOWNLOAD LAYOUT
Онлайн-заявка
Залиште свої контакти, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом
ЗАВАНТАЖИТИ МАКЕТ
Послуги
Розробка дизайну
Ми розробимо дизайн будь-якої вашої поліграфічної продукції за вас. Телефонуйте!
Розробка конструктиву упаковки
Ми розробимо конструктив упаковки, процесу розкладу упаковки. Вам не потрібно про це навіть думати! Телефонуйте!
Флатування
Поперечна різка рулонного паперу або картону на аркуші необхідного формату.
Верстка макету
Ми верстаємо макет за вас. Телефонуйте!
Виготовлення друкованих форм
Друковані форми важливий компонент офсетного друку. Саме за допомогою форм, ми можемо друкувати величезні тиражі за короткий час.
Офсетний друк
Технологія друку, що передбачає перенесення фарби з друкованої форми на запечатуваний матеріал не безпосередньо, а через поміжний офсетний циліндр.
Бігування
Спосіб вдавлення на папері рівних борозенок різної ширини, які наносяться на плановані місця згину. Даний технологічний процес значно спрощує складання паперу і надає готовому виробу охайний зовнішній вигляд.
Фальцювання
Процес складання листів в зошити певного обсягу і формату з дотриманням послідовного розташування сторінок в сфальцьованому виді для отримання книжкових і брошурних видань.
Висікання
Один із пост-друкованих процесів, який необхідний для додання виробу форми відмінної від прямокутної.
Конгревне тиснення
Процес проходження продукції між штампом (матрицею) і контр штампом. Таким чином, на продукції формується опукле зображення.
Скріплення на скобу
Поширений метод після друкарської обробки. За допомогою скріб скріплюються листи поліграфічної продукції.
Скріплення на пружину
Ефектний і легкий метод скрипити каталоги, блокноти і різни види календарів. Пружини бувають різного розміру і кольору в залежності від ваших уподобань.
Клейове скріплення
Скріплення аркушів у єдиний блок за допомогою клея. Застосовується для з'єднання книжкових і журнальних блоків. Цей процес відрізняється високою продуктивністю і має масу переваг перед іншими методами скріплення.
Ламінація
Технологія, яка представляє собою покриття виробів прозорою плівкою. Основна мета ламінування полягає в забезпеченні захисту продукції від факторів зовнішнього середовища. Крім того, технологія відома як один з видів декоративної обробки, застосовуваний для посилення світлового ефекту, а також для додання більш яскравого вигляду зображенню.
Склеювання упаковки
Завершальний етап після друкарської обробки поліграфічних виробів. Після склеювання макет упаковки набуває заданої форми і стає коробкою, міцною і надійною, здатною витримати вагу закладеного в неї товару та захистити його від несприятливих умов при транспортуванні.
Вклейка віконець
Дає можливість вам вклеїти прозоре віконце, яке дозволить вам продемонструвати товар, не розкриваючи упаковку.
Каширування
Полягає в тому, що до більш щільної основі приклеюється лайнер - менш щільний матеріал. Це може бути папір, тонкий картон, плівка.
Тиснення фольгою
Процес перенесення за рахунок тиску і нагрівання металізованої або кольорової плівки з проміжною основи на відбиток. Гаряче тиснення фольгою здійснюється нагрітими штампами.
PrimePrint.
ПОЛІГРАФІЯ: ВЕСЬ СПЕКТР ПОСЛУГ НА ОДНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ
Три чверті інформації людина сприймає очима, тому якісна поліграфія - запорука успіху реалізації друкованої та іміджевої продукції, а також будь-якого упакованого товару.

Наша друкарня готова за допомогою найсучаснішого обладнання виконати друк каталогів, журналів, буклетів, виготовити блокноти і рекламну продукцію.

Офсетний друк, обладнанням для якого забезпечено підприємство, відрізняється швидкістю виконання великих обсягів роботи, високою якістю отриманої продукції і розумною вартістю.

При необхідності ми готові не тільки віддрукувати продукцію, але і прошити її декількома способами. Популярною послугою нашого підприємства є виготовлення блокнотів по макету замовника. Блокноти є одним з найбільш поширених та ефективних способів формування іміджу підприємств та організацій. Ми готові представити для ознайомлення кілька типів блокнотів.

Упаковка при реалізації продукції має велике значення. Наша друкарня готова виконати повно кольоровий друк і обрізку упаковок різного типу. При необхідності, розробимо оригінальну модель тари для вашої продукції, яка приверне увагу покупців.

Друк заготовок для упаковки проводиться на крейдованому картоні, з якого виробляють надійну, зручну і естетичну тару.

Замовляючи друк, звертайтеся до надійних партнерів. Ми виконаємо ваше замовлення якісно, оперативно та за розумною ціною.